PPC reklama ve vyhledávačích Google a Seznam

Díky PPC reklamě ve vyhledávačích vám pomůžeme téměř okamžitě rozjet reklamní kampaně ve vyhledávačích. Zde můžeme pomocí vhodných klíčových slov zacílit na návštěvníky, kteří hledají vaše služby či produkty. PPC reklama umožňuje velmi přesné cílení na potenciální zákazníky, kteří u nás uskuteční požadovanou akci. Můžete si také stanovit maximální rozpočet, který v PPC nepřekročíme. Neměříme pouze prokliky, ale zaměřujeme se předším na plnění definovaných cílů na vašich stránkách jako je odeslání formuláře, objednávky, poptávky atd.

Reklama na sociálních sítích

Uděláme z vás hvězdu sociálních sítí. Zajistíme, aby vaše příspěvky měly dosah i reakce – známe pravidla, algoritmy i poslední trendy. A vaše fanoušky to bude bavit. Přesné cílení. Právě to tvoří rozdíl mezi otravnou a zajímavou reklamou. Například na Facebooku cílíte přímo na potenciální zákazníky, ať už to jsou nevěsty, milovníci psů nebo studenti. Pomůžeme vám s tím.

Reklama na internetu a její cena

Cena reklamy na internetu se může určit podle celé škály okolností. Obecně řečeno je ale daleko přesnější a výhodnější než jiné druhy reklamy. Kontaktujte nás a navrhneme Vám reklamní kampaň na míru.

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Znalost relevantních klíčových slov je předpokladem pro účinné cílení na zákazníky prostřednictvím webových vyhledávačů. Vytvoříme pro vás analýzu vhodných klíčových slov, která následně použijeme při optimalizaci vašeho webu pro vyhledávače. Optimalizace pro vyhledávače (SEO) často spočívá v provedení drobných úprav v různých částech webu. Jednotlivě se tyto změny mohou zdát nepatrné, ale společně mohou dojem uživatelů z webu a jeho umístění ve výsledcích organického vyhledávání znatelně zlepšit.