Tvorba mobilních aplikací

Vývoj mobilních aplikací pro Android a iOS

Vývoj mobilních aplikací máme v malíčku. Vyvíjíme mobilní aplikace pro Android a iOS. Při vývoji aplikací používáme komponenty určené pro danou platformu, proto aplikace mohou využívat všechny zdroje, které telefon a mobilní operační systém nabízí (GPS, Bluetooth, fotoaparát, kamera a další). Naše aplikace se mohou připojit ke všem informačním systémům. Díky tomu můžeme vytvářet mobilní aplikace, které rozšíří vaše podnikové systémy nebo aplikace čistě pro zábavu vás a vašich klientů.

Výhody mobilních aplikací

Výhodou mobilních zařízení je jednoznačně jejich přenositelnost. Většina zákazníků je nosí vždy u sebe, a proto je zde efekt reklamy dlouhodobější než například statické zobrazení v tisku nebo na billboardu. Nedávno publikovaná studie (Always Conncted, an IDC Research Report) prokazuje, že 79% lidí využívá mobilní telefon 22 hodin denně.

Ta samá studie pak také poukazuje na zajímavý fakt, že 4 z 5 uživatelů těchto zařízení kontrolují svou nejpoužívanější mobilní aplikaci jako první věc po probuzení. S tímto faktem dokážeme velice dobře pracovat, tato skutečnost představuje zatím nevyčerpaný reklamní potenciál na mobilech.

Pro více info zde napište svůj kontakt, ozveme se do 24 hodin

Nechce se Vám čekat? Volejte zákaznickou linku +420 399 499 458Propagace mobilních aplikací

O mobilní aplikaci je nutné se postarat i po jejím vydání, aby nezapadla mezi milióny dalších. My Vám doporučíme efektní způsob, jak aplikaci efektivně dostat mezi lidi a neutratit u toho nesmyslné peníze. Cest, které je možné využit při propagaci mobilní aplikace je mnoho a jejich výběr záleží na povaze mobilní aplikace a cílové skupině. Někdy je dostačující app store optimalizace, jindy je účinnější placená reklama, využití sociálních sítí, blog, e-mailing nebo něco jiného.

Je tvorba nativní mobilní aplikace nutná?

Klienti nás často dotazují s požadavkem na nativní mobilní aplikaci, ale tyto požadavky je někdy vhodnější vyřešit pomocí webových stránek upravených pro mobilní zařízení nebo jednoduchého WebView. Webové stránky pro mobilní zařízení jsou levnější a jednodušší na správu, protože je možné vytvořit jen jednu verzi pro všechny platformy. Pokud si nejste jistí jakou variantu zvolit, kontaktujte nás, rádi vám poradíme. Tvorba mobilních aplikací je s námi profesionální a rychlá.