Tvorba webových stránek kurz programování PHP, HTML a CSS

Kurz tvorby webových stránek

Náš kurz tvorby web stránek je pro zájemce, kteří chtějí umět tvořit webové stránky a umět používat administraci www stránek se základním přesahem do optimalizace pro vyhledávače Seznam a Google a online marketing.

Jsou 3 možnosti jak vše může proběhnout – buď osobně a nebo po domluvě prostřednictvím online videohovoru nebo telefonicky. Trvá to cca 2 hodiny.

V našem kurzu není potřeba předchozích znalostí z oboru informačních technologií. Náš kurz za výhodnou cenu položí potřebné základy pro tvorbu responzivních webů jak statických, tak dynamických s redakčním systémem.

Naučíme Vás základy HTML5, CSS, okrajově také PHP, z oblasti internetového marketingu pak SEO a jak funguje analytika webu. Nezapomeneme také připomenout důležité zákony v souvislosti s publikováním na internetu.

Kurz programování PHP

PHP je programovací jazyk, a pokud porozumíte jeho základům, bude to dobrý odrazový můstek pro další výuku. S PHP kurzem zjistíte, že pracuje na straně serveru, jsou to v podstatě „vnitřnosti“ webu. S PHP můžete měnit kódy, funkce i databáze webových stránek.

HTML kurz

HTML je v překladu Hypertext Markup Language a pomocí něj vytváříme strukturu a obsah stránky. Pomocí HTML říkáme, která část textu bude nadpis, a nebo co bude obyčejný odstavec nebo ze slova vytvoříme odkaz. Pomocí HTML kurzu také můžeme umístit na web obrázek. V podstatě s příchodem redakčních systému tato znalost není zas až tak důležitá ale pokud to myslíte s tvorbou webu profesionálně, je třeba to ovládat.

CSS kurz

CSS je v překladu Cascading Style Sheet a pomocí něj dodáváme HTML stránce grafickou podobu a vzhled. V CSS můžete určit například jak budou vypadat nadpisy, jakou budou mít barvu, styl písmen a textu a jeho velikost atd.

Přes CSS kurz dokážeme udělat i to, že web bude mít text ve dvou sloupcích a nebo galerie obrázků bude mít fotky ve třech řadách po čtyřech. CSS kurz také umí z jednoduché textové stránky udělat pastvu pro oči. Není problém nastavit kolem bloku textu rámeček, obarvit pozadí a nebo dělat efekty při najetí kurzorem myši.

Podobné příspěvky