Webdisk znamená kvalitní hostingové služby pro malé, střední i velké webové stránky a aplikace. Jsme plně připraveni našim klientům nabídnout špičkovou kvalitu našich služeb a servisu. Jsme spolehlivý partner, který se svým rozsahem činností postará o všechny potřeby našich kientů v oblastni webhostingu. Jsme společnost, která je na trhu hostingových služeb již více jak 10 let a po celou tuto dobu nabízíme našim klientům ty nejkvalitnější služby webhostingu.

Naše služby nabízíme na nejmodernějším HW v tom nejmodernějším datacentru v Praze, které splňuje standard TIER IV, které zajišťuje redundanci napájení i datového připojení k internetu rychlostí v řádu desítek GB. Nikdy nenastane zpomalení rychlosti datové linky a odezvy serveru, na kterém budete hostovat vaše webové prezentace.

Pravidelné zálohování a bezpečnost webhostingu

Veškeré služby, které provozujeme nabízíme také v šifrovaném režimu, který zajistí absolutní bezpečnost datové komunikace u nás. O bezpečné uložení vašich dat u nás se stará plně automatizovaný systém dvojího způsobu zálohování. Zálohování vašich dat provádíme automaticky na dvě různá místa. První záloha se provádí na sekundární lokální disky pro rychlý start v případě poruchy hlavních disků. Druhá záloha se vytváří na externím diskovém poli pro vaši potřebu v případě ztráty dat, nebo z jiného důvodu.