Responzivní tvorba webových stránek

Weby tvořené od nás pro klienty jsou na míru ušité nejen počítačům, ale i mobilům a tabletům. Právě ty dnes určují hlavní trendy internetu. Tvorba webových stránek od nás je na to připravená – weby jsou plně responzivní a vypadají dobře na každé obrazovce uživatelů. Aktuální trend doby je takzvaný „Mobile First“, tedy celý online svět optimalizovat pro mobily, dát zákazníkům lepší a pohodlnější přístup z jakéhokoliv zařízení.

Mít moderní prezentci svého podnikání, to je to, co zvyšuje vaši konkurenceschopnost. Máte již spolehlivě plně responzivní web?

Nepřetržitá správa webových stránek

K dispozici ke každému webu Vám bude při ruce naše technická podpora, správce webových stránek a odborný konzultant. Vyřešíme s vámi každý element tvorby webových stránek a nabídneme vám další vylepšení, aby vše šlapalo jako hodinky a docházelo ke konverzím. Vy se tak bez starostí můžete věnovat svému byznysu. Pokud vám ani termín SEO (Search Engine Optimization) není cizí, určitě oceníte připravenost našich systémů na vyhledávače a Google nebo Seznam vás za to náležitě ocení lepšími pozicemi ve vyhledávání.

Zabezpečení webových stránek https protokolem

Všechny naše weby pracují na zabezpečeném https protokolu. To znamená především vyšší bezpečnost dat a ochranu proti nežádoucímu obsahu (např. malwaru). „https“ zároveň zajišťuje důvěrnost přenášených dat. Šifrujeme přenesená data, aby byla ochráněna před odposlechem. To znamená, že když uživatel prohlíží webové stránky, nikdo nemůže „odposlouchávat“ jeho konverzaci, sledovat aktivitu na stránkách ani ukrást jeho údaje. Takto zabezpečný web navíc mají rády i vyhledávače, které takovým webům od nás dávají plusové body.

Redakční systém webových stránek

Tvorba webových stránek od nás znamená i jednoduše ovladatelný redakční systém v ceně řešení. Když budete chtít něco změnit, jednoduše to zvládnete i sami a nemusíte nikam volat a čekat na úpravu. A nepotřebujete k tomu ani znalosti programování nebo kódů. Chcete válet i na sociálních sítích? Tak to vás potěší propojení našeho systému s Facebookem, Instagramem nebo Youtube kanálem. Pokud už jste někdy slyšeli o marketingových nástrojích jako je Google Analytics, Adwords a podobně, jistě vás potěší jejich snadné napojení.

Pronájem webových stránek

Funkční a moderní web a tvorba webových stránek je v dnešní době velkou investicí, a to my chápeme. My vám ale pomůžeme  pronájmem našeho Webdisk systému. S ním ušetříte a můžete investovat raději do toho, aby si k vám zákazníci našli cestu. V ceně máte navíc i aktualizace systému, a tak váš web nezestárne. Bude mít automaticky všechny nové funkce a zavedené technologie.

Webdisk

(Hodnocení: 4)

3 000 24 000  ročně

Webdisk je zázemí pro internetové projekty, včetně vývoje a propagace.

CMS (Content management system)

CMS umožňuje editaci stránek, produktů a správu fotek a videí. Používáme statistiky návštěvnosti a datovou analýzu ke zlepšování výkonnosti webu. Systém dovoluje platby kartou. Databáze je připravena na optimalizaci dle nařízení GDPR.

PPC (Pay-per-click)

PPC zahrnuje optimalizaci reklamy pro vyhledávače jako je Seznam a Google a pro sociální média jako je Facebook a YouTube. Samozřejmostí jsou reporty výsledků na tématická klíčová slova včetně vyhodnocení efektivity kampaní.

CPM (Cost Per Thousand)

CPM se používá pro video kampaně jako je například YouTube. Tvorba základního videa pro reklamní kampaň je v ceně. Je to skvělý způsob jak zviditelnit svojí obchodní značku. Reklama se zobrazuje kromě mobilů a PC i na TV.

Managed VPS (Virtual private server)

VPS je včetně správy serveru a pravidelného zálohování dat. Na domény nasazujeme SSL certifikát Let´s Encrypt. E-maily jsou na vlastní adrese ve tvaru jmeno@nazev.cz a je k nim kromě protokolu IMAP a SMTP také přístup přes Webmail.
Webdisk VSE

4 recenze Webdisk

 1. ROTINA – Servis s.r.o.

  Již delší dobu s touto firmou spolupracujeme v oblasti internetového marketingu a webhostingu. Oceňuji především vždy dobrá doporučení, kvalitu a rychlost zpracování. Nedávno jsme se rozhodli i pro vytvoření nové webové prezentace naší firmy. Zadali jsme zakázku také této firmě a udělali jsme správné rozhodnutí. Vše proběhlo velmi hladce a s výsledkem jsme nadmíru spokojeni.

 2. Kousal s.r.o.

  Vždy ochotné a rychlé odborné jednání při řešení našich požadavků. Mohu tuto firmu doporučit.

 3. L spol. s r. o.

  Doporučuji všem, kteří hledají seriózní firmu v oblasti marketingu a tvorby webů. Jsem nadmíru spokojen se službami této společnosti, oceňuji především lidský přístup, zkušenosti a slušné ceny.

 4. Penzion Pražma St.

  Ochota,rychlost řešení žádostí.Doporučuji.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *