Tvorba webových stránek

Responzivní tvorba webových stránek

Weby tvořené od nás pro klienty jsou na míru ušité nejen počítačům, ale i mobilům a tabletům. Právě ty dnes určují hlavní trendy internetu. Tvorba webových stránek od nás je na to připravená – weby jsou plně responzivní a vypadají dobře na každé obrazovce uživatelů. Aktuální trend doby je takzvaný „Mobile First“, tedy celý online svět optimalizovat pro mobily, dát zákazníkům lepší a pohodlnější přístup z jakéhokoliv zařízení. Mít moderní prezentci svého podnikání, to je to, co zvyšuje vaši konkurenceschopnost. Máte již spolehlivě plně responzivní web?

Nepřetržitá správa webových stránek

K dispozici ke každému webu Vám bude při ruce naše technická podpora, správce webových stránek a odborný konzultant. Vyřešíme s vámi každý element tvorby webových stránek a nabídneme vám další vylepšení, aby vše šlapalo jako hodinky a docházelo ke konverzím. Vy se tak bez starostí můžete věnovat svému byznysu. Pokud vám ani termín SEO (Search Engine Optimization) není cizí, určitě oceníte připravenost našich systémů na vyhledávače a Google nebo Seznam vás za to náležitě ocení lepšími pozicemi ve vyhledávání.

Redakční systém webových stránek

Tvorba webových stránek od nás znamená i jednoduše ovladatelný redakční systém v ceně řešení. Když budete chtít něco změnit, jednoduše to zvládnete i sami a nemusíte nikam volat a čekat na úpravu. A nepotřebujete k tomu ani znalosti programování nebo kódů. Chcete válet i na sociálních sítích? Tak to vás potěší propojení našeho systému s Facebookem, Instagramem nebo Youtube kanálem. Pokud už jste někdy slyšeli o marketingových nástrojích jako je Google Analytics, Adwords a podobně, jistě vás potěší jejich snadné napojení.

Zabezpečení webových stránek https protokolem

Všechny naše weby pracují na zabezpečeném https protokolu. To znamená především vyšší bezpečnost dat a ochranu proti nežádoucímu obsahu (např. malwaru). „https“ zároveň zajišťuje důvěrnost přenášených dat. Šifrujeme přenesená data, aby byla ochráněna před odposlechem. To znamená, že když uživatel prohlíží webové stránky, nikdo nemůže „odposlouchávat“ jeho konverzaci, sledovat aktivitu na stránkách ani ukrást jeho údaje. Takto zabezpečný web navíc mají rády i vyhledávače, které takovým webům od nás dávají plusové body.

Pronájem webových stránek

Funkční a moderní web a tvorba webových stránek je v dnešní době velkou investicí, a to my chápeme. My vám ale pomůžeme  pronájmem našeho Webdisk systému. S ním ušetříte a můžete investovat raději do toho, aby si k vám zákazníci našli cestu. V ceně máte navíc i aktualizace systému, a tak váš web nezestárne. Bude mít automaticky všechny nové funkce a zavedené technologie.

webdisk

Webdisk CMS 10 GB

12 000 

10 GB prostoru pro web. PHP 7.2 výkonné servery v moderním datacentru zálohovaná el. energie i konektivita technický dohled 24/7.

Kategorie: